Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - przestrzegam przed salonami Promesa Jana Pawła II i ANGEL Okrzei!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-02, 21:33   #16
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: przestrzegam przed salonami Promesa Jana Pawła II i ANGEL Okrzei!

Cytat:
Napisane przez verona2008 Pokaż wiadomość
Witam. Również przestrzegam przed salonem ANGEL na ul.Okrzei w Warszawie OBSŁUGA JAK I WŁAŚCICIELKA KOSZMARNA!!!!
Zostałam bardzo źle potraktowana pomimo tego iż kupowałam suknię(nie byłam wczesniej umowiona na mierzenie ale wiedzialam ktora suknie chce!)Pani poinformowala mnie ze dzis nie ma dla mnie czasu(podejscie do klientki!!!)
Umowilam sie na drugi dzien (z wielka łaską zostalam obsłużona,płacąc za suknię 4700 zł
Taka była cena początkowa,odbierając suknię Pani mnie poinformowała ze suknia kosztuję 5300,super! Rozmawiałam z włascicielką owego salonu (ale jej mina i to ze jeszcze gorzej mnie potraktowała mówiąc że ona ma takie ceny i nie bedzie ich zniżać)
Jednym słowemRAMAT
Odebrałam suknię ,płacąc 5300!tren był w innym kolorze(nie taki kolor śmietankowy jak suknia
Niestety wybrałam się do krawcowej która uratowała moją sukniedoszyła mi tren(był na suwak wiec mozna go było wymienic)za 200zł (tak niska cena,w salonie 700!)zapytałam ile zapalcilabym za taka sama suknie u niej i oto zdzwienie ...2000tys
Szkoda ze nie posłuchałam mamy która mówiła abym uszyla sobie wybrana suknie!
przecież przy wyborze sukni i płacąc zaliczke otrzymuje się umowę lub potwierdzenie ostatecznej ceny sukni.. dziwne. Czyzby oni tak ' na czarno' rzucali cenę?
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując