Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposób na kaszaki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-29, 16:58   #18
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Sposób na kaszaki

Cytat:
Napisane przez GUSINKA Pokaż wiadomość
Nie wiem,czy to taki sam kaszak.Na twarzy bywają małe i białe.Ja na głowie mam twarde kulki pod skórą, w dotyku przypominają bąbel po ugryzieniu komara.Na skórze oprócz tych "buł" nie ma żadnych zmian i odbarwień. Usuwanie jest bezpłatne,lekarz rodzinny pokieruje albo do dermatologa albo do chirurga.Jestem z Zabrza i będę usuwać także bolące znamiona(pieprzyki).Tym z kolei także za darmo zajmie się chirurg plastyczny.Trzeba popytać w swoim rejonie i zrobić "porządek" A może to nawet nie kaszaki? Jakiś "tłuszczak" pod skórą,który sam zniknie...
Kurcze, to ja na głowie mam dwa takie "cuda" ale zawsze myślałam, że taka moja uroda. Są od kiedy pamiętam...
A pieprzyków mam całe mnóstwo ale żaden z nich nie boli. Wiem, że powinnam zrobić z nimi porządek (ryzyko czerniaka itd) ale jakoś nie mogę się zebrać. Poza tym jakbym miała wszystkich się pozbyć to chyba nigdy nie wyszłabym od dermatologa
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując