Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie chcę już więcej ostrzy do maszynek !!! :) :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-21, 21:34   #18
Purple_tulips
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 155
Dot.: Nie chcę już więcej ostrzy do maszynek !!! :) :)

nie musisz placic za ta przesylke, a dzialania tej firmy sa nie do konca legalne. Kiedys ogladalam reportaz o tego typu firmach (TVN "Uwaga") i sama mialam do czynienia z jedna z nich. Skusilam sie na bielizne, pierwszy komplet byl za 9,90 i co 2 miesiace chyba mialam dostawac kolejne w cenie zwyklej a nie promocyjnej. Oczywiscie w kazdej chwili moglam z tego zrezygnowac telefonicznie, ale sie nie dalo bo nikt telefonu nie odbieral. Dzwonilam setki razy. Po kilku miesiacach dostalam fakture i wezwanie do zaplaty za nastepna bielizne na kwote 69,90. Tylko, ze ja kolejnej bielizny nie dostalam. Pewnie ktos zwinal na poczcie, bo te rzeczy byly wysylane zwyklym listem. Na poczatku zignorowalam te faktury, pozniej przychodzily na coraz wyzsze kwoty - w tym byly odsetki za niezaplacony w terminie produkt Napisalam do nich list i sie odczepili. Nie dostalam zadnej wiadomosci zwrotnej, ale przestali mi wysylac rachunki.

W TV prawnik mówił, że taka firma nie może przysyłać wam swoich produktow, jesli tego nie chcecie i zeby ignorowac to wszystko. Oni moga wam wysylac swoje produkty, ale nie maja prawa wymagac od Was zaplaty za nie i jak nie zaplacicie to taka firma nic wam nie moze zrobic. A zwlaszcza kiedy wysylaja wam cos listem zwyklym i nie maja potwierdzenia odbioru, a kontakt z ta firma jest niemozliwy, bo albo nie podaja adresu albo nie odbieraja telefonu, itp.
Purple_tulips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując