Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chanel kolorówka część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-19, 23:23   #725
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
No to pozachwycajmy sie jeszcze chwilke woreczkiem, bo piekny ))

Jak masz naturalny mysi jasny braz to mozesz wlosy rozjasnic bez tradycyjnego rozjasniacza. Sa farby rozjasniajace, ktore w jednym etapie farbowania Ci rozjasnia do poziomu mniej wiecej 8-9 wedle wzornika naturalnych kolorow. Kwestia bedzie tylko taka, czy kolor nie bedzie zbyt cieply. Wtedy trzeba: albo wybrac farbe rozjasniajaca z fioletowym podtekstem, albo dodac troche pigmentu fioletowego lub srebrnego do tej farby, albo po prostu myc wlosy szmponem do siwych/blond wlosow i nakladac od czasu do czasu maske koloryzujaca czy saszetke - dla wyrownania koloru.

Jak masz wlosy prawie czarne... to lepiej sobie darowac blony pod jakakolwiek postacia . Moja siostra na ciemnych wlosach zrobila sobie rzucik borsuczych paskow i... szybko je zafarbowala, bo mimo, ze jasnosc lagodzi rysy, to tez wyplukuje twarz z charakteru. A sister w pracy musi ludzi trzymac pod soba i krotko...no i naturalny powrot do czarnej czupryny i czerwonej szminki
A tak, zachwycajmy się póki można

Swój mam średni mysi brąz, moja mama ma identyczny i farbuje się na blond, więc sądzę, ze na starosć moge spokojnie jakiś sredni blond sobie strzelic póki co to chyba faktycznie bym wyglądała jak z choinki urwana Jestem typowa zima ale za jakiś czas ... kto wie, kto wie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując