Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chanel kolorówka część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-20, 14:12   #747
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Pingusiu ja też długo sądziłam, że jestem wiosną, ale okazało się, że lato ze mnie. A to w sumie konkretna różnica ) Wiele rad z kolorystyki dla lata wziełam do siebie z korzyścią, ale np lato ponoc nie powinno chodzić w czerni, a to jeden z moich ulubionych kolorów i zarówno dobrze się w nim czuję, jak i dobrze wyglądam. Kolor włosów podobnie - z natury jestem blondynką, teraz mam bardzo ciemny chłodny brąz, a byłam także i ruda

Natomiast w podanym linku są błędy - lato czesto ma zielone oczy, nie została ta barwa tam uwzględniona.
a to juz nie wiem, co jestem
Pingwin jak to pingwin w czerni wygląda super, ale pasuje mi wściekły pomarańcz, fuksja, malina

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Guacamole - przesympatyczna z Ciebie dziewczyna, i bardzo, bardzo pomocna Uwielbiam się czytać, jak chyba większość z nas, dlatego:

Kiedyś była duża afera z usuwaniem zdjęć z forum - poleciały głowy bo to podobno niezgodne z regulaminem (niszczenie zawartości forum). Pingwin tu pisze i nie zwróciła Ci uwagi, więc może to już się zmieniło, ale gdyby nie, to nie ryzukuj
bo to nie moje forum
poza tym ja następująco interpretuję ten punkt regulaminu: jesli usunięcie zdjęcia zaburza sens wątku np. w wątku pokaż brzuch usuniecie foty brzucha to daję punkty, ale usuniecie zdjecia
Guacamole moim zdaniem nie przeszkadza w wątku chanel, ale to już sprawa moderatora tego forum
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując