Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-21, 12:42   #3728
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa
Tak. Jest nawet na pierwszej stronie wątku napisane, że na łydki nawet 16 tygodni. Na bikini chyba 12. W salonach oczywiście powiedzą, że 6-8, a nawet 4.
Nie mam dokładniej wiedzy na temat czasu trwania różnych faz w przypadku łydek, ale 16 tygodni to prawie 4 miesiące, część włosów zdaży pewnie przejść cały cykl. Nie za bardzo widzę sensu w robieniu tak długich przerw, poza wydłużaniem całego cyklu.

Większość osób, które znam, robiło max 8 tygodni przerwy, jeśli dłuższe, to z powodów np. wakacji i zabiegi zakończyły się sukcesem. Myślę, że przez te niemal 2 lata i przy dwucyfrowej liczbie zabiegów, moja koleżanka wycisnęła z diodowego wszystko, co się dało. I tak podziwiam wytrwałość, ja bym się dużo wczesniej poddała.

Co do tematu - zdecydowałam się przetestować Vectusa na linii brzucha, dziś jestem po próbie, jutro zabieg.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując