Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Płyn Loxon 5% - pytanie.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-17, 10:53   #114
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Płyn Loxon 5% - pytanie.

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Agison tak, badałam żelazo, wiadome- morfologia, magnez, potas i inne tym podobne. Hormony też - prolaktyna, testosteron, tarczyca i coś tam jeszcze robiłam. U gina też byłam, by wykluczyć inne rzeczy.
i wszystko w normie oprócz tej prolaktyny ... ponoć przez podwyższoną często wypadają, a dostalas coś na zbicie?
Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie proszę, ile może trwać to linienie...Tak sobie myślę jeszcze, że to idealna nazwa, bo włosy są wszędzie dookoła.
Byłam już u kilku dermatologów. Zauważyłam, że niestety często bagatelizują ten problem. Nie wspominając już rodzinnego, który stwierdził, że to może być po porodzie ( po którym minęło już 1,5 roku ). Z czym wcześniej odwiedzony dermatolog powiedział, że to na pewno nie po porodzie, bo to takie wypadanie włosów po porodzie jest do góra 6 m-cy.
ja niestety nie pomogę, bo nie zdecydowałam się na Loxon, zaczęłam w końcu stosować Neril który też wywołuje linienie minęło mi jakoś po miesiącu ... ale to inny specyfik
co do lekarzy to niestety jestem tego samego zdania jak byłam u dermatologa ze zrobionymi wynikami to nawet nie chciał na nie spojrzeć dla endo wypadanie włosów to też nie problem ... jakby to nie było oczywiste że każda kobieta chce mieć piękne włosy, albo w ogóle chce je mieć ...
ale też nie sądzę żeby wypadały Ci po porodzie skoro to było tak dawno, bez przesady
Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Tak ma marginesie Agison przeczytałam Twój podpis "nakarm piersią" zamiast "nakarm piesa"
no nie, ten etap wciąż przede mną
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując