Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-22, 15:29   #2061
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Cięzki. Wiele razy miałam takie plany, ale wystarczy centymetr odrostów, aby mi przeszły.

Poza tym uwielbiam rude włosy, a moimi ideałami piękności od zawsze były celtyckie piękności z obrazów prerafalitów



Plastrów nie próbowałam, ale często taśmy malarskiej używam podczas malowania (na powierzchniach innych niż moja skóra) i potrafi farba wleźć czasem pod taśmę i się tam rozpłynąć i w zasadzie nie da się jej usunąć po zdjęciu plastra, bo byla tam za długo i wniknęła w powierzchnię. Nie wiem, czy henna na skórze nie zachowałaby się podobnie. Ktoś na hennowym wątku pisał o okręcaniu całej głowy warstwami waty.
Tak czy owak - wynalazłby ktoś jakieś osłonki na uszy!

Może jakiś niekomedogenny, lekki olej albo krem po prostu, ale chyba tłusty raczej. Niedawno używałam "kremu na mrozy" Flos-Leka w tym celu i też było ok.

Aha, ale też nigdy nie trzymam henny dłużej niż 1,5 h (zwykle już 1 h mi wystarcza). Raz - brak cierpliwości, dwa - odkąd używam tej mazidłowej, która mi daje najciemniejszy kolor jaki miałam w życiu, boję się, że jeśli potrzymam dłużej, będzie jeszcze ciemniej i bardziej będą wyłazić odrosty (+ gdy mam takie ciemne włosy wydaję się bledsza i tak, jak Ciebie pytają mnie czy się źle czuję, jestem chora, itp. ).

<Koniec mojego offtopu hennowego i rudowłosego>
ale ja owijam watą, ale niestety - po kilku godzinach po prostu - cieknie trochę, choćby nie wiem jak gęsta była henna

No i ja trzymam ją minimum 6 godzin... I kolor taki jest, jak widać

Z uszami też jest problem, to prawda... zwłaszcza "w środku" - milion patyczków zużywam

P.S. - ja też z tych kilmatów celtycko-nordyckich
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując