Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-31, 13:22   #1689
hawe19
Przyczajenie
 
Avatar hawe19
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 13
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

odp na pytania

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Nie lubie się opalac bo musze godzinami lezec na słoncu a jak się opale to na rozowo po jakims czasie robi się zlotawo -brazowawy


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

kolor oczu zielony jasny ciemna oprawa oczu


3. Piegi - jeśli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Nie mam piegów


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

jasna cera , rumienie się na czerwony kolor

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Jestem szatynka


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?



jasny rozowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

chodze tylko w czarnych ubraniach
hawe19 jest offline Zgłoś do moderatora