Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-02, 02:47   #1702
kocimietka
Rozeznanie
 
Avatar kocimietka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 687
GG do kocimietka
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
dziewczyny,pomóżcie mi określić mój typ ...

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?


Opalam się szybko,najpierw na różowo,potem odcień jest już ładny brązowy,brzoskwiniowy.Poz a tym rzadko opalam się w pełnym słońcu
NIE korzystam z solarium zdecydowanie jestem temu przeciwna

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy ciemne, brązowe lub piwne-sama nie wiem.Plamki są,oprawa oczu ciemna,ale nie czarna

3. Piegi - jeśli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

brak jakichkolwiek piegów


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
moja cera-dosyć jasna niestety,ale poza twarzą ciało ma odcień brzoskwiniowy.Nie rumienię się


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Włosy ciemne, szatynka


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

różowe,raczej jasne niż intensywny kolor


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

w gruncie rzeczy czuję się dobrze we wszystkich kolorach,ale najbardziej w odcieniach czerwieni,żółtym...itd.ew entualnie pastelowy zielony może do mnie nie pasuje z tego względu,że blada jestem...ale lubię wszystkie kolory:brąz,turkus,szary, czarny...itd
tyle,że w czerni wyglądam dosyć blado ...więc może jesień....
bardzo Was proszę o pomoc
według mnie - jesień
Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Ja też byłabym ogromnie wdzięczna za pomoc! Moim zdaniem mam typ ciężki do interpretacji, nie mogę się
rozszyfrować.
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się na czerwono, raczej wolno, odcień opalenizny raczej szaro-beżowy

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy ciemne, wielokolorowe - w środku zielonkawe, na zewnętrznym obwodzie szaro-niebieskie. Oprawa oczu raczej ciemna


3. Piegi - jeśli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Brązowe na twarzy i policzkach, szczególnie widoczne latem. Odcień trudny do interpretacji.


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cera bardzo jasna z tendencją do czerwienienia. Odcień cery raczej chłodny


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Włosy ciemny brąz z rudawymi refleksami.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Trudno mi stwierdzić załączam zdjęcia


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Czuję się dobrze jedynie w ciemnych, chłodnych barwach - szary, granat, czerń, ciemna zieleń. Źle moją urodę podkreślają pastelowe barwy.

Z niecierpliwością czekam na Wasze komentarze
Zdjęcie 1 to mój typowo zimowy wygląd - ciemnieją mi włosy i znikają piegi. zdjęcie 2 to wersja rozjaśniona przez letnie słońce
Na 85 % jesteś zimnym typem - al enie wiem czy latem czy zimą, lepeij orientuję sie w ciepłych typach:P poczytaj o tych dwóch typach, spróbuj coś do siebei dopasowac.

A reszta dziewczyn- nie ma na tym forum jakeijś dyżurnej specjalistki- musicie same sie dokształcić z tym temacie, wtedy będziecie mogły pomóc sobei nawzajem, opinia osoby która patrzy na nas "z zewnątrz" jest naprawde ważna
a poza tym - dodawajcie fotki, z samego opisu trudno wywnioskowac jakim jesteście typem.
__________________
Cele na 2016:

hiszpański A2->B1
Tomorrowland lub UltraMusic Festival
dobyć tytuł specjalisty ds. zakupów
kocimietka jest offline Zgłoś do moderatora