Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Guerlain-kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-28, 06:13   #3147
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

a ja wczoraj lazac sobie po Starym Browarze postanowilam zajrzec do sephory. zapytalam jakas pania tak ogolnie o Meteoryty, na co ona mi stwierdzila, ze maja tu specjalna jedna kobiete od Guerlaina i ja do mnie zawola. no to pomyslalam sobie, ze jak juz maja taka specjalistke, to ja spytam czy moze wie cos o tej kolekcji limitowanej. no wiec przyszla kobietka, zaczyna mi pokazywac cos tam, a ja pytam czy wie cos moze o tych meteorytach, ktore maja wyjsc w kolekcji zimowej, czy beda dostepne u nas i kiedy itp. a ona zrobila taka mine , a nastepnie zaczela mnie przekonywac, ze Meteorytami z zimowej kolekcji sa..... Mythic , ze nie wie nic o innych.

wiec jakbyscie mialy jakas bardziej doinformowana Sephore to dawajcie znac. a moze w Douglasach bedzie lepiej..? chociaz w sumie u mnie w jednym Douglasie maja Guerlaina, w innym nie, a w tym, w ktorym jest, to i tak prasowancow limitowanych nie mieli.

a wlasnie! zapomnialam w miedzyczasie pochwalic sie moimi prasowancami

wygladaja dosc ciemno na zdjeciach, nie wiem, czemu tak wychodza, bo tak naprawde na skorze sa bardzo jasne i bardziej podobne do prasowanych mythic niz beige chick.
nie mam pojecia jakim cudem BeautyIcon na swym blogu uzyskala do zdjec taki braz one sa po prostu rozswietlajace i maja takie mikro mikro drobinki..

i mam do Was jeszcze pytanko - czy uzywalyscie prasowanego pudru Les Voiletes? bo potrzebuje takiego pudru na cala twarz, pod meteoryty i nie wiem, ktory wybrac, zastanawia mnie ten i shiseido... oczywiscie czytalam KWC, oba sa w najlepszych w swej kategorii.. ale jak uslysze od Was, to bede pewniejsza opinii [a moze w ogole z takich zwyklych prasowanych pudrow zaden z nich tylko cos innego? -> coooooooooooooo??? ]
ciezkie jest zycie kobiety
ilios jest offline Zgłoś do moderatora