Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. VI
Wątek: Essence cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-29, 15:34   #383
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Zdaje relacje z polowania :

Byłam w Filricie po 9 - nie było ani jednego żelowego linera (były cienie,błyszczyki i jeden czarny lakier)! A z DW chcialam tylko srebrny eyeliner. Ale byłam ładnie mówiąc "rozczarowana"! Tym bardziej, że byłam zaraz po 9! Ale rozmawiałam chyba z tym samym panem ,z którym rozmawiala Emememsik - mówił, że zaraz po otwarciu jakaś pani wzięła wszystko i chciała jeszcze ale już nie mieli (Em, z tego co pisałaś to wywnioskowałam że chyba chodziło o Ciebie ).
Wzięłam ostatni matt top coat i shrekowy lakier. Były też mozaikowe róże (po jednej sztuce), z tych nowych róży chyba jeden odcien, były też napewno jakieś nowe lakiery ale nie przyjrzałam sie dokladnie które, rozświetlacza nie widziałam. Jak wychodziłam jeszcze raz się dopytałam i pan powiedział, że raczej napewno będą mieli dostawę i żeby dzwonić, pytać - w przyszłym tygodniu powinna być. Pan mówił też to co pisała Em - o nowych szafach, wymienił miejscowości.
Był rozświetlacz bo go widziałam i nawet oglądałam ale nie wzięłam. W Naturze trochę dalej też był. I słynne wypiekane cienie były w obu drogeriach
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora