Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - E.l.f. Collection - paleta
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-26, 18:34   #6
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: E.l.f. Collection - paleta

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
no e.l.f to jak kupowac to tylko własnie przez sklep- bo na all to drogo jakoś..no ale jeżel to ma być niespodzianka to polecam paletkę magnetyczną- żona włoży sobie tam co zechce- nie tylko cienie inglota , o czym wspominałam, ja w swojej mam jakieś 20% rzeczy z inglota, reszte już nie. Więc jak to prezent niespodzianka, to lepiej kupić coś to się przyda na dłużnej, będzie praktyczne i żona sie ucieszy, bo włoży tam co zechce. A jak to jest tzw. świadomy prezent- czyli żona może wiedziec lub sama sugerowała czy chciałaby wybrać to oczywiście najlepiej jakby sama wszystko wybrała, wg mnei kupowanie dużych palet często jest niepraktyczne- bo własnei znaduje sie ta wiele cieni których sie nei używa, nie są dla nas odpowiednie, no i minusem takich "gotowych palet" jest to że jak sie przeterminują -ok.2lat powiedzmy, to do kosza, a taką paletkę magnetyczną można dalej używac, kupić inny cień, czy nawet ten sam.


Ja nei forsuje tutaj idei kupowania wszystkiego z inglota- tylko te paletke magnetyczną - pustą , do której mozna dokupić cienie- różnych firm- te które będą idealne dla żony, i być może które sama sobie wybierze
Ale może żona nie kupuje w Inglocie i nie zna się aż tak na tych wszystkich magnetycznych cieniach, więc taki prezent może być kłopotliwy. Ja tam bym wolała coś gotowego dostać a nie pusta paletę
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując