Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-04, 16:19   #513
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jesli londa na wlosach przybiera kolor szarawy to zniweluje
jesli fioletowawy- to tez.
jednak jesli typowo niebieski to moze nie zniwelowac do konca ja tak mialam z c12- robily mi sie zimne pasemka na cieplejszej zoltej calosci...
sprobuj- zobaczysz
tak, Londa szarawa jest, więc wracam do niej i będę ją męczyć płukankami stęskniłam się za nią, może zrobię sobie już jutro włosy albo w weekend
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
W ogóle dupki powiem wam moją paranormalną historię I czy wy też tak macie, bo to jest dla mnie niesłychanie dzikie!

Ja z ojcem nie mieszkam od ho ho. I nawet nie wiem jak to napisać. Za każdym razem, gdy ja o nim pomyślę, on niedługo później dzwoni. W drugą stronę jest tak samo. Co ja dzwonie, to on mówi, że o mnie myślał. Żeby nie było, to nie tak że codziennie klepiemy. Jak byliśmy skłóceni, nie gadaliśmy ze sobą normalnie kilka miesięcy, to zawsze gdy intensywnie o nim myślałam, on dzwonił
Jak to kurde jest?
mam tak z TŻ
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
właśnie ja dlatego myślę o niej coraz intensywniej bo widziałam u koleżanki ona używa ponad rok jedno opakowanie, latem sobie musnęłam troszkę policzki i byłam zadowolona
dziewczyny na KWC piszą, że jest do jasnej i ciemnej karnacji i samemu stosujesz sobie efekt choć w opakowaniu wydawał mi się ciemny to na buzi nie był u niej zawsze ładnie wygląda tylko ona mocno daje muszę zobaczyć go na trzeźwo i na pewno nie z allegro bo podróbki ponoć są
hmm myślisz, że w Sephorze są te egipty?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora