Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-07, 13:55   #968
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
faktycznie jasniutko pieknie juz wiem czym ns razem farbuje. Bunny Ty to zawsze mi jakis pomysl podusniesz na kombinacje
po prostu podeszlam na trzezwo do obmyslenia kombinacji...
bo moje wlosy sa dosc nietypowe i trudne...
i mialam takie wnioski:
- gdy daje farbe popielata, mam bezowy kolor wlosow, odrost pod swiatlo ma rudawy polysk
-gdy daje farbe lekko popielata, a ultrarozjasniajaca to mam odrost zoltawy i wlosy zolkna lekko...
- a10 jest zoltawe- w sensie kolor mieszanki i ciemnieje do rozofioletu
-219 jest biale(mieszanka) i ciemnieje do szarego.
-wiekszosc farb daje mi cieply blond...
wnioski glowne:
a10 i 219 musza sie ze soba neutralizowac, podobnie np. mieszanka blekitna jak garnier 111 czy c12 z popielata.
jesli te zalozenia bylyby prawda- mieszanka blondow zrobi sie brazowa bo wg koła barw- gdy kolory sie neutralizuja to wychodza kolory brudne- braz i szarosc...
np. palette c10 platynowy blond- mieszanka ciemnieje do brazu- stad efekt platyna lecz robi mi strupy i woda 9%- a tak mialabym gotowy ideal...
jak juz mialam na glowie i zobaczylam ze robi sie hardkor braz to wiedzialam ze musi byc dobrze
teorie sie sprawdzily 100%.
stad oczyszczony jasniutki kolor ostateczny, nie ma rudosci i zolci, a wloski sa typowo blond i swieca sie na srebrno czyt. czysta platyna

jezeli ktos ma dokladnie te same problemy co ja- ta mieszanka sie sprawdzi na pewno

probuj nic nie tracisz.

Cytat:
Napisane przez aniolek99 Pokaż wiadomość
Ja w szoku jasno i chłodno znalazłas idealna farbe, fajny prezent swiateczny

ej znikneła mi gdzies mama powaznie nie wiem gdzie pojechałą
dzieki! ale fajnie jest
219 kochalam ale chcialam ciut jasniej i mi to spokoju by nigdy nie dalo

moze twoja mama zmienila sie w krolika z czekolady szukaj jej, moze przyniesie ci prezent
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora