Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-01, 22:05   #4802
Fuksja_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Na czerwono ale szybko brązowieję, tępo opalania dość szybkie gorzej z twarzą - ta zdecydowanie wolniej się opala

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Czyste - niebieskie, brwi średni brąz, rzęsy średniej długości - raczej ciemne. Niestety im więcej latek mam na karku tym mam większy problem z "workami" pod oczkami

3. Piegi - jeśli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Zimą ich nie widać, ale jak poczują słonko wychodzą na spacer na grzbiecie noska i nieco pod oczami.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Skóra nie jest porcelanowa, ni też różowa, może jasna-brzoskwinia (?) Ech ciężko mi określić.
Rumieńce nie są mocno intensywne - średni róż

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Kiedyś (dzieciństwo) jaśniejsza blondyneczka, teraz ciemny blond wpadający w brąz (raczej przygaszony brąz niż świetlisty kasztan)

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Raczej różowe podchodzące pod koralowy nie są jasne, brzoskwiniowe czy mocno czerwone, kolor intensywności - średni

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Lubię wszystkie odcienie różu (koralowy) i fioletu najbardziej te ciemne. Do oczu pasuje mi niebieski, ale rzadko go noszę.
Czarny i biały - tak byle nie w nadmiarze.
Niebieski, turkus, szmaragd - tak, chaber -być może, granat - nie.
Nie cierpię brązu, pomarańczy, żółci, zieleni i ich odcieni typu oliwka czy khaki - okropnie w tym wyglądam.
Beż, szary i brzoskwiniowy myślę że byłyby ok i zastanawiałabym się jak wyglądałabym w czerwieni... choć do niedawna raczej ten kolor był dla mnie "feee"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 227132_132301510178170_100001949640070_223383_2768963_n.jpg (41,4 KB, 16 załadowań)
__________________
Moje NYX'owe marzenie

Edytowane przez Fuksja_
Czas edycji: 2012-05-01 o 22:30
Fuksja_ jest offline Zgłoś do moderatora