Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-06, 15:38   #4809
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez calla91 Pokaż wiadomość
Ja też bym prosiła o określenie mojego typu urody

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

opalam sie wolno i najpierw na czerwono a potem kolor jest taki własnie przykurzony, szaro-beżowy.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

oczy jasne, szaro-zielone, tęczówka ma ciemniejszą obwódkę, i mam takie złoto, brązowe plamki naokoło źrenicy. Rzęsy mam ciemne i długie, brwi ciemne brązowe.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Piegów nie mam w ogóle

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
koloru cery nie potrafię określić, wydaje mi się że to chłodny odcień. D
ość często mam czerwoną twarz szczególne na nosie i pod oczami, mam sińce pod oczami. Rumienie się na czerwono.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
naturalny kolor moich włosów to ciemny blond, taki mysi, popielaty.
Jak byłam mała miałam białe włosy..

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
kolor ust- jasny różowy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Lubię ubrania w kolorze szarym i niebieskim.
Nie Lubie zielonego, różowego i zielonego.



Z góry dziękuje za pomoc
Hmm... Lato mi się wydaje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora