Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-04, 21:35   #4414
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Wrzucam fotkę rzeczy, które przyszły wczoraj i dziś;
Ikarov olejek antycellulitowy; deo EcoCosmetics (ma alkohol) w mojej ulubionej formule - sztyft;sunlotion mineralny spf 20 sensitive (jak kto szuka filtra dla siebie to pisać!!! Będę odlewać
he he peeling Coslys (ostatnio coś się mądrowałam o peelingach chyba kolejny ze sprajów alvy - tym razem do stóp
świetne zakupy Małgosiu a ja, jak to miłośniczka psikadeł alvy, ciekawam strasznie sprayu do girek więc jak już syn potestuje, to napisz co nieco
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Macie jakieś doświadczenie z firmą i+m Naturkosmetik? Mają serię Freistil dla alergików, spodobała mi się, ale nie wiem czy warto, 52 zł za 30 ml kremu czy 42 zł za 150 ml mleczka do mycia.
ja mam od nich szampon i uwielbiam, jest delikatny, a super doczyszcza. i+m jest dość rygorystyczny - nie patrzy tylko na certyfikat, na przykład nie stosują w szamponach ALS itp, chociaż mogliby... i po składach smarowideł widzę, że nie lecą standardem - kusi mnie baaardzo parę ich twarzowych kosmetyków i kupię sobie, jak tylko zejdę z zapasów testowałam co nieco na ręce i mnie nic nie zraziło. niestety więcej nie potrafię powiedzieć... na razie
cloche jest offline Zgłoś do moderatora