Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-01, 14:11   #4321
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Mgiełko - mam oba zestawy pędzli, które pokazałaś i, gdybym miała Ci doradzić który wybrać to... nie potrafię. Bierz oba Są kompletnie różne, ecotoolsy do oczu wielbię, mają najlepszą miotełkę do rozcierania jaką mam, wielki pedzel bazowy, za którym przepadam, dwa maluchy do detali, bardzo fajne i skośną kulkę, która też fajnie rozciera SM są świetne jakościowo, mięciuteńkie, doskonale przycięte, i jednego i drugiego zestawu używam codziennie
no to teraz mnie zagięłaś hehehe Być może dokładnie tak zrobię, że wezmę oba ale na pewno nie na raz
Jakbyś miała chwilkę wolnego i ochotę to może zrobiłabyś mały review tych pędzelków w klubie?
Chętnie zobaczę wielkościowe porównania np do kulki Essence (jak w tym czerwonym zestawie zrobiłaś ) bo potrzebuję chyba najbardziej takich dość precyzyjnych pędzelków do cieni (skośny z Hakuro jest super, dość mały i cienki w przekroju, mogę sobie dokładać ciania w zewnętrzny kącik bez robienia wielkiej plamy...). Mam niby w zestawie Lancrone i Hakuro trochę. Ale jakoś... no za mało
Nie jestem mistrzem w makijażu i stąd potrzebuję dużo precyzji bo jak nie to mam plamę a nie makijaż..
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2013-06-01 o 14:13
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora