Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-29, 13:55   #2671
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;49134650]Narobiłaś mi ochoty na bombkę
Pięknie się prezentuje i pazurki super[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
świetne ja wierzę, że są ostrzejsze

dziękuję


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Moim zdaniem wydają się bułkowate, ponieważ są krótkie Zapuściłabym ze 2 mm na Twoim miejscu

wiesz, zmierzyłam je ostatnio i się zdziwiłam, że mają wymiary jak moje typowe kwadraty, wyglądały na o wiele dłuższe
w sumie te 2 mm przy migdałach nie zrobią mi zbyt dużej różnicy, przy kwadratach pewnie już zaczynałabym mieć łopaty i trudności z chwytaniem czegoś w palce


Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Przesliczne.
Boziu, a ja mam takie kostropate pazury.
Nie znalazlam tej odzywki co polecalyscie tutaj, wiec w koncu wzielam Sally Hansen, cos co sie nazywa Nailgrowth Mracle Serum. I plyn do usuwania skorek. Akurat mieli promocje, dwie sztuki za 100 koron, wiec sie oblowilam.

dziękuję i proszę o usunięcie zdjęć z posta, bo trochę się tym wątek zaśmieca
oj bez przesady, odpowiednia pielęgnacja, umiar w piłowaniu i na pewno da się z nich coś wykrzesać nie wszystkie od razu urodziłyśmy się z takimi pięknymi paznokciami (niektórym się poszczęściło )
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora