Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-17, 10:44   #1730
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez moriam Pokaż wiadomość
proszeo analize odzywki do wlosow FAROUK CHI INFRA ODŻYWKA Z JEDWABIEM-ma regenerowac wlosy i nadawac termiczna ochrone. Ja mam wlosy suche, farbowane, z tendencja do puszenia. jest szansa, ze zda u mnie egzamin? wlasnie ja kupilam namowiona w drogerii i mam watpliwosci..
Skład: Deionized Water, Propylene Glycol and Diazolidinyl Urea and Methylparaben and Propylparaben, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Stearyl Alcohol, Dicetyldimonium Chloride, Mineral Oil, Olive Oil, Lauryl Methyl Gluceth 10 Hydroxipropyl Dimonium Chloride, Trimethysilylamodimethico ne, Hydrolyzed Silk, Fragrance, Methylchloroisothiazolino ne (and) Methylisothiazolinone, Acetamide MEA, Hydrolyzed Hair Keratin, Panthenol, Sorbitol, Sodium Cocoyl Collagen Amino Acid, Cocoyl Sarcosine, Wheat Germ Acid, Wheat Germ Oil, Linolenic Acid, Sulfur, Polysorbate 80, Oleth 10, Jojoba Oil, Tocopheryl Acetate, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Mica, Boron Nitride Powder
Moriam, powiem Ci tak - skłądowo ta odzywka jest niegłupia, ale miałam całą, caluteńką serię do pracy z prostownicą i te kosmetyki absolutnie nic nie dają. To jedno z moich wiekszych kosmetycznych rpzczarowań, w dodatku drogich Miałam szampon, odzywkę, mgłę keratynowa i jeszcze ten badziewiasty spay do prostowania wlosow, ktory zachowuje sie bardziej jak lakier do wlosow
Sklad jest nawet nawet, al epo prostu nie wiem - ta odzywka nie dziala. Moze dlatego, ze stosowanie protein jedwabnych po prosut nie ma sensu jelsi sie je z wlosa splukuje.....to nic nie daje.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora