Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-31, 15:03   #2900
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez eckpascal Pokaż wiadomość
Znalazłaś już zamiennik?
Bo jeśli zalezy Ci na bardzo prostym cleanerze to kupiłam ostatnio firmy DolceNails, który zawiera w swoim składzie tylko Ethanol, Wodę i niebieski barwnik.
http://hurtowniawera.pl/DOLCE-NAILS-...poziomowa.aspx
Miałam od nich kiedyś mały Remover do hybryd (składu nie pamiętam) i był rewelacyjny, lepszego jeszcze nie miałam.

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------



Ja używam iOS od jponad 2 lat i uważam że nie ma lepszych telefonów (nie znoszę za to Androida )
Nie ukrywam ze przyzwyczajenie się nie jest łatwe i wymaga cierpliwości. Ale wszystkie opcje są takie same jak gdzie indziej, niektóre nawet lepsze.
Osobiście odinstalowałam Tapatalk i przerzuciłam się na aplikacje wizażu. Subskrypcje działają normalnie, zdjęcia dodaję takiej wielkości jakiej chcę. Tylko nie widzę tych zdjęć dodawanych jako załączniki ale to chyba na żadnej aplikacji mobilnej nie działa.

Ale wszystko kwestia gustu.
To nie działala tylko na tym forum z tmyk obrazkami bo tu coś sknocili. Wszystkie inne fora działaja i widać wszystko. Ja używam tapatalka bo używam też innych forów.
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora