Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-10, 06:54   #2111
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Wróciłam wczoraj z kilkudniowego wyjazdu z TŻ w Tatry i nawet nie wiem co napisać. Z pewnością należę do grona najszczęśliwszych osób na świecie i chyba mogę napisać, że jakoś mi się w życiu wszystko wreszcie poukładało. Chodzę cały czas o tak:
To wspaniale, że jesteś taka szczęśliwa, oby ten stan trwał i trwał

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Tak, masz absolutną rację... Ale odwyk jednak złamałam, świat się sprzysiągł, żebym kupiła ten zestaw:
(...)
Wiem, że złamałam odwyk, ale z drugiej strony wydałam pieniądze raz a dobrze, więc już nic nie kupię na pewno I zastanawiam, czy nie wydłużyć kolorówkowego odwyku na październik, ale to jeszcze zobaczę
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
o tak wyszło, ale teraz już naprawdę koniec. Chyba w poniedziałek pojedziemy do banku, zrobimy lokatę z tego, co ostatnio odłożyliśmy i wtedy po prostu zostawię tylko kasę na jedzenie, to mnie nic nie skusi
Ja myślę, że teraz to już koniec! Paletki są faktycznie słodkie, ja chyba wybrałabym Sugarbomb, ale na szczęście takie mikropojemności mnie nie przekonują.

Chyba tylko ja już się grzecznie trzymam na odwyku, a przez Was mam ochotę coś kupić, bo będę miała usprawiedliwienie, że jak wszystkie łamią, to i ja mogę..

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
W Bieszczadach moich było rewelacyjnie, w ciągu jednej wycieczki opaliłam się bardziej niż w ciągu całego tego lata. Fajnie, że i Tobie wycieczka się spodobała
Ale fajnie Też bym chciała jeszcze gdzieś pojechać, ale niestety, nie da rady.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja kupiłam ostatnio w makro z PharmaCF do lakierów hybrydowych- ma aceton, lanolinę i olejek z trawy cytrynowej
A ja zawsze kupuję zmywacze bez acetonu, wydawało mi się, że są lepsze / bezpieczniejsze dla paznokci

Moja skóra po szoku spowodowanym pierwszym użyciem żelu Cleanance doszła do siebie, używałam go ostatnie trzy dni i jest super Nie wysusza już ani trochę, a oczyszcza idealnie.

Za to wkurz amnie trocę odżywka Eveline, bo zdarza się jej odchodzić płatami z paznokci, wygląda to bardzo nieestetycznie. Efektów póki co nie widzę żadnych, razem z płatami odżywki odchodzi od razu fragment rozdwajającej się płytki, ale dam jej więcej czasu.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora