Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-19, 06:18   #721
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A na Fejsbuniu S po staremu - ktoś tam zrzędzi, że promo do 28, a w tego samego dnia już koniec giftów I na pewno było ich 5 - wiadomo, że to spisek jak zwykle Jakie 5... Sam nasz wątek pewnie conajmniej 100 zamówił, a do tego handlary (oj, tu to już nawet nie liczę - jak było 60 podczytujących, a handlary pewnie biorą po 5 boxów albo i więcej) , no i normalni konsumenci, którzy dostali info. Myślę, że i tak dobrze, że te boxy są kilka godzin, a nie 10min.
zawsze się znajdą marudy niestety prawda jest taka: chcesz boxa, klikaj od razu - wiadomo, że się rozchodzą z prędkością światła, bo próg niski i dużo giftów

---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:16 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam co z moim drugim boxem - dalej w przygotowaniu, pewnie przyjdzie w pon, a ja mogę odebrać go sama dopiero w pt Chyba mi siostra musi odebrać... A ona nieświadoma cen moich kosmetixów jest...
Dziś powinni wysłać
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora