Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-09, 22:18   #251
jn007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 165
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

Hej, Hej jestem jestem właśnie jeszcze raz sobie wszystko przeczytalam no i metamorfoza trwa
1. byłam jeszcze 2 razy u fryzjera, ale za każdym razem jednak nie podobalo mi się cięcie i teraz zapuszczam ciupinke wlosy zeby sie wybrać jeszcze do innego salonu, po ostatnim cieciu wyglądalam podobno jak chlopczyca
2. pracuje nad makijazem, oj ciężko mi to idzie chociaż chyba mimo wszystko robie postępy , mam nowy podklad l'oreal ideal balance nr 16, kupilam sobie lepszy kolorek pudru, mam cienie i tusz bourjois( czy jakos tak ), kredki do oczu...
3. kupilam sobie perfumki ( zawsze lubiłam dobre zapachy a teraz mam malego fijola )
4. odkladam pieniadze na lato zeby sobie pokupować ciuszki,
5. od wakacji usiluje schudnać, jak narazie bez wiekszego sukcesu

życie zdecydowanie na plus, wiadomo, czuje sie ladniejsza , mąż przywyknac jednak nie moze, ale też zbytnio sie nie boczy na mnie


no i znowu mam interesik, taki malutki .... zauwazyłam ze czasami w ramach podpowiedzi wstawiacie fotki z roznymi osobami o podobnym typie urody w roznych makijażach... czy ja też moge poprosić, coś mi sie pomysly kończą, potrzebuje na gwalt inspiracji.

Jak będę miala jakieś fotki to oczywiscie wstawie
jn007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując