Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Joppa Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-29, 20:59   #462
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Cathy powiedz podkladom joppa papapa
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Rzeczywiście efekt nie powala. Widać że Joppa bardzo podkreśla Ci pory a w formule simply radiance cera wygląda dodatkowo nieświeżo, jakbyś miała za sobą ciężki dzień. Zupełnie inaczej niż w formule o-glo z EDM, gdzie cera jest pięknie rozświetlona a tym samym jakby odmłodzona.
Kasiu jeżeli próbowałaś tych minerałów na różne sposoby a i tak efekt jest ten sam, to nie ma co się męczyć.
dziewczyny, czekałam na potwierdzenie, choć sama wiem (zresztą pisałam o tym niejednokrotnie), że joppa nie dla mnie. Czuję się w nich źle, wyglądam źle - podkreślone pory, szybkie błyszczenie i spływanie z mojej twarzy, niezdrowy i nieestetyczny wygląd... Do tego zdjęcia są robione po zrobieniu makijażu, więc nie widać, że po kilku godzinach noszenia ich ścierają się zostawiając efekt zanieczyszczonej cery, bo zostają jedynie w porach.
Naprawdę próbowałam je na różne sposoby (najlepszym dowodem tego jest, że w moich próbkach zostały resztki), z różnymi bazami, metodami itd, ale najwyraźniej chyba trzeba spojrzeć prawdzie w oczy
Pudry wykończeniowe też się nie sprawdziły, czyli bye, bye joppa
Przypadły mi do gustu jedynie ich róże, ale jako iż w innych firmach też jest ich mnóstwo, to za joppa płakać nie będę...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując