Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - La Roche-Posay, Effaclar Duo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-04, 14:57   #219
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez pandulek Pokaż wiadomość
ciężko mi powiedzieć czy lysalpha lepiej działa na ropne krosty bo na takie stosuję pastę cynkową albo jakiś antybiotyk żeby jak najszybciej się tego pozbyć;] W moim odczuciu sama lysalpha nie robi cudów jeśli chodzi o ropne krosty, ale doskonale za to dziala moim zdaniem na ślady i ranki po nich- takowe goi w ekspresowym tempie
aha bo pytam bo czasem mi cos takiego wiekszego wyskoczy raz na miesiac i sie z tym mecze;p a ja juz niewiem czy zakupic ta lysalphe czy nie bo mam cere jak sie na nia patrzy niby ladna ale jak przejade palcami po czole i policzkach to czuc takie male krostki pod skorne tak jakby to wytlumaczyc jakbym miala maly piasek pod skora i myslalam ze duo to wywali na wierzch ( bo podobno mial dzialac na zaskorniki) zagoi sie i zniknie bede miala ladna buske ale niewiem na czole mi wywalilo ale na policzkach jakos nie bardzo tylko boje sie troche z drogiej strony ze jak zaczne stosowac tez lysalpha to zalicze kolejny wysyp a tego bym juz chyba nie zniosla:/ co byscie doradzili?
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując