Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 15:17   #3620
buchacz93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 32
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hej
Tak was czytając opowiem swoja historię
Moj naturalny kolorek włosów to sredni blond/miodowy
Zachciało mi sie zmiany na brąz..a więc kupiłam pallet ;| najgorsze co moze byc ale bylam jeszcze niedoswiadczona z farbami kupiłam odcień: jasny brąz kolorek wyszedł równomierny ,ładny lecz jak pallet =to i siano było po wakacjach sprał mi sie kolor niesamowicie do blondu postanowilam kupić joanne -palona kawa bo chcialam cos w stylu ciary <nie czarne tylko ciemne no :p > i kolorek jak to zazwyczaj bywa przed 1 tydzien jest feeest ciemny no ale powiem ze trzymal sie 6 mcs i zero odrostów po 6msc zachcialo mi sie rudości/czerwieni a więc natknęłam sie w sklepie na garnier 100% color odcien czerwony mahoń 556 chyba śliczny naturalny kolorek polecam blondynka ktore chca sie farbnac na taki odcień bo im to bd widac bardziej niz u mnie :P...Po 4miesiacach zas zapragnelam ciemnego..a więc zaś w sklepie zakręcilam sie kolo garnier...uwielbialm tą firmę i oczywscie seria 100% color wpadła mi w ręce 415 głeboki mahoniowy szatyn..zas sytuacja sie powtorzyla przez tyd ciemny a potem sliczny ...taka milka..na avatarze mam zdj podczas 2 dnia jak widac ciemne;p... farbowalam tym odcieniem 3 razy ...co 3 miesiace zeby wlosow nie zniszczyc i powiem ze włosy po tej farbie zawsze miekkie i swiecace..nie ze tłuste ;P no i teraz od grudnia nie farbuje włosów czyli juz 3 miesiace farba 1 raz słąbo mi sie splukuje fakt nie ma slonca nie ma jak wyblaknąć ;p..i w tą sobote alkbo niedziele przyjdzie do mnie kumpela fryzjerka znaczy sie jest na 2 roku ale juz robila co nie co wiec jej ufam i rozjasni mi włoski do jasnego blondu! marzy mi sie garnier 100% color 102... ;D piekny kolor taki naturalny nie biały nhie zołty...super próbowala ktoras?ale nie ze sama bo samemu chyba tylko najladniej wychodzi przyciemnianie koloru...;p


któras go uzywala? odp!!!!!!
buchacz93 jest offline Zgłoś do moderatora