Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-22, 13:43   #3785
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
W okresie wakacji napewno się trochę poruszam jakiś rower czy jezioro, ale generalnie nie nastawiam się na nadmiar czasu wolnego :/
Teraz chciałam ćwiczyć, ale kompletnie nie mam czasu! z pracy wracam po 16, zjem obiad i do nauki, koncze koło 20 ledwo żywa zazwyczaj, także tylko kąpiel itp i spaaaać. I tak w kółko.
to może chociaż w weekend na godzinkę wyskocz na basen? Moja sytuacja przedstawia się tak, że próbuję ograniczyć liczbę "rozpraszaczy" (wizaż się nie liiiczy ) i napisać wreszcie pracę mgr a wyjątkowo mi nie idzie


Cytat:
Super, że jesteś zadowolona! No i trafiłaś na dobrą kosmetyczkę przede wszystkim! Ja byłam kilka razy i niestety wspomnienia mam marne :/
Kosmetyczka "z polecenia" a przy okazji mam ją "pod nosem". Zanim poszłam na oczyszczanie naczytałam się na co zwrócić uwagę...że higienicznie ma być bla bla. Byłam gotowa uciec jeśli coś wzbudzi moje podejrzenia. Poza tym bardzo miła atmosfera w gabinecie. I pogadać sobie można

Edytowane przez Trawa_cytrynowa
Czas edycji: 2010-03-22 o 13:44
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora