Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NAPIWEK w salonie fryzjerskim/wätek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-17, 19:26   #404
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: NAPIWEK w salonie fryzjerskim/wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mme Pokaż wiadomość
Odświezam temat: jestem świeżo po wizycie u fryzjera i...jest mi trochę głupio, ze nie dałam napiwku. Odszukałam ten wątek, zeby znależźć usprawiedliwienie> No i rzeczywiście poczułam sie lepiej, bo na szczęścieokazuje się, że nie wszyscy daja napiwki. Ale... Jeszcze kiedy szłam do kasy, zamierzałam ten napiwek dać. Uważam, ze na to zasługiwała (na pewno sie bardzo starała, efekt jest prawie zadowalający; usługa trwała aż 3 godziny, więc w zasadzie nie mam zastrzeżeń. Tylko, że przed wizytą w tym salonie sprawdziłam cennik w internecie. Byłam przygotowana, że mogę zapłacić ok. 250 zł. Zapłaciłam 332zł Nie wiem nawet za co.i ostatecznie uznałam, ze to jednak przesada, zeby jeszcze dokładać do tego napiwek. Poza tym nie sądzę, zebym zdecydowała sie na ponowną wizytę w tym salonie. Nie tylko dlatego, ze jest tak drogo. przy takich cenach usług ważna jest dla mnie przejrzystość cennika; tak, zebym mogła sama zdecydować, czy chcę zapłacić określona kwote, niezaleznie od tego czy jest to 30 zł, czy 300.
O kurcze i Ty sie jeszcze zastanawialas nad napiwkiem? Ja to bym sie pewnie klocila
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując