Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Blusche
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-30, 21:54   #1155
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Primer robię sobie sama Nie wiem, czy jego skład jest dobry, czy czegoś mu nie brakuje, ale wzorowałam się na Divine Oil-Control Powder firmy Adornedwithgrace. Tylko jest bez tlenków. Nie zauważyłam ogromnego bielenia, może jakieś jest, nawet jeśli, to bez tragizmu Służy mi jako primer i puder - ale tylko na nochal, bo się świeci jak latarnia. No i cały dzień bez poprawek wytrzymuje i nic się nie błyska

Mam próbkę primera z Blushe, ale nie używałam. Lubię swój własnoręczny, niezawodny jest
Raz maznęłam się Finisherem (kolor Phoebe), ale większej różnicy nie dostrzegłam Może trooochę zmiękcza rysy, może
Korektora nie mam, ani mineralnego, ani innego, jakoś nigdy nie mogę się wziąć, żeby kupić

No i nakładam minerały na sucho flat topem - na mokro idzie mi to jakoś nie bardzo Taka wielgachna macha, niezależnie od firmy czy formuły. A hydrolat ładnie wsio chłania Primer/puder mój - kabukim (wsie pędzle firmy Sunshade Minerals - takie same z wyglądu jak EDM, co do jakości to nie mogę porównać, bo nigdy EDM-owskich nie miałam).

No i ważne - wielkich problemów z buziakiem nie mam, tylko wiecznie się rumienię, niezależnie od warunków fizycznych czy chemicznych Mam teraz hydrolat z kocanki, który może tylko psychicznie mi pomoże No i świecący się nochal - ale frakcja sojowa, na to primer, na to podkład, potem jeszcze jedna warstewka primeropudru i voile
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując