Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Stosowanie Diacnealu - refleksje
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-06, 11:07   #751
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez mar_go Pokaż wiadomość
Ja teraz stosuję taką kurację, ale za krótko, by mówić o efektach. Effaclaru używam od ponad dwóch miesięcy, od trzech tygodni dodałam Diacneal.Na poczatku stosowałam "trójpolówkę" z nawilżaniem, teraz używam E i D na zmianę a raz w tygodniu dzień nawilżania. Zmienie częstotliwość gdyby zaczęło mnie wysuszać.
Na razie zauważone efekty, to zdecydowanie mniej wyprysków, gładsza buzia no i niektóre zaskórniki urzadzają już ucieczkę z mojej twarzy i to dosłownie, bo wyszuszają się upełnie i tak "wypychają", że można je zdrapać z twarzy. Żadnego podrażnienia czy wyszuszu na razie niet. Zrezygnowąłam tylko z porannego serum z wit. C i tak się zastanawiam kiedy i czy je wprowadzać spowrotem...
Tak to u mnie wyglądało w zeszłym roku w "pełni sezonu" - Effaclar i Diacneal na zmianę przez cały czas, w weekend nawilżanie, ewentualnie peeling enzymatyczny, maska z glinki. Ale codziennie rano - redermic i filtr. w tym roku robie tak samo, tylko chce zamiast nawilzacza olej z rozy z jakimis magicznymi dodatkami wyprobowac
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując