Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Made in Angel@
Wątek: Made in Angel@
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-11, 21:07   #1449
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Made in Angel@

mona1987: dzięki . Te cyrkonie kupiłam w "Naturze" ale nie są rewelacyjne, pod utwardzacz się nie nadają
*Raboussamai*:
awa2001: I dziękuję za inspiracje (już mam kolejną dzięki Tobie). Kochana jesteś
La Monica: no też wolałabym kwadratowe ale nie było . Na razie żadna nie odpadła, zaczynam się martwić jak je zdjąć
Cdz:
ja_frotka: witam i dziękuję
elaine-blath: . Mi cyrkonie nigdy nie haczą, gorzej jest z hologramami
pysiamn:
Misia.m: trafiłaś w samo sedno - te pazury zrobiłam specjalnie na randkę z eksem
Cytrynka_Wawa:
gosik.s:
młodaa:
Blue sky:
maartucha:
halucynka: . Mam wrażenie, że te moje paznokcie rosną coraz szybciej. Ostatnio jak przez tydzień nie znieniałam lakieru to miałam odrost jakieś 2-3mm.
Anusia_piekniusia: Masz rację z czernią na pewno byłoby rewelacyjnie. Na razie mam przerwę od czarnego lakieru ale kiedyś może zrobię coś w tym stylu na czarnym podkładzie
prunelka:
wskazówka:
natina2:
ry-bcia: mi też cyrkonie odpadają zawsze kiedy nie użyję kleju. Ale na kleju potrafią siedzieć nawet ponad tydzień i nie ma żadnego problemu (oprócz problemu ze zmyciem). A co do cieniowania to najprościej jest gąbeczką: Bierzesz jakąś gąbeczkę, ucinasz malutki kawałeczek, nakładasz na gąbeczkę kropelkę lakieru i przykładając ją do paznokcia cieniujesz (zaczynasz od końca i schodzisz coraz niżej). Następnie bierzesz drugi kawałeczek gąbeczki i robisz to samo drugim kolorem. Można też cieniować igłą. Malujesz pół paznokcia jednym kolorem, pół drugim (dość grubo) i łączenie rozmazujesz igłą. Kiedy na wierzch nałożysz lakier brokatowy cieniowanie będzie subtelniejsze. Spróbuj to wcale nie jest trudne
maszka4: (oj faktycznie coś dawno Cię tu nie było)
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując