Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-12, 13:40   #1360
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Bo zawsze trzeba, żeby równowaga była. Dlatego jeśli pijemy jakies ziółka, dbajmy o to, żeby dostarczać więcej magnezu/potasu/wapnia/żelaza wbrew pozorom to, co się pisze o pokrzywie/burakach itp. (że zawierają sporo żelaza), to prawda, ale nie do końca, bo żelazo z trawek wchłania się w minimalnych ilościach, a wszystkiemu winien kwas szczawiowy


u mnie za tydzień miną 2 miesiące, odkąd ścięłam

a włosy zaczęły mi wypadać
A no trzeba, tylko też bez badań krwi to ciężko orzec czego mamy dużo a czego nie -i o tyle o ile magnez czy żelazo czy wit. A można łatwo zdiagnozować o tyle z innymi chyba ciężej

a mi 2 dni temu minęły 2 miesiące od niefarbowania włosy miłe w dotyku już

może wiosna? Co ileś tam wypadają nam mocniej włosy, bo się cebulki zmieniają czy coś tam -może teraz masz ten okres?

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Co do pokrzywy... no tak nie pomyślałam, teraz wiem skąd u mnie MOŻE być taki "popyt" na czekoladę, najlepiej taką prawdziwą z dużą zawartością kakao

Witam Was!
Dziękuje za trzymane kciuki, macie super moc bo pomogły
Z 1 egzaminu wyników jeszcze nie ma, ale jestem pełna nadziei.
Idę zjeść kawałek czekolady i oblookać nowego flesza jakoś tak polubiłam tą gazetę Odprężę się bo stresu miałam co nie miara.
Co raz bliżej wiosna...co raz bliżej wiosna
Dzisiaj fakt faktem w wielu miastach deszczowo ale nie będę narzekać bo przynajmniej nie ma zimnego wiatru i u mnie jest 7 stopni ciepła więc miło było aż wyjść do sklepu.
a widzisz, a ja za to ostatnio mam wstręt jakiś do słodyczy

Fajnie, że jest pozytywnie
Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
i jeszcze chcialam zapytac czy slyszalyscie cos o dodawaniu ciemnego kakao ze wzgledu na jego super dzialanie na wlosy-bo z necie nie za duzo znalazlam, a slyszalam, ze tez warto.

Mój TŻ już by chyba kakaa na włosach mych nie przeżył
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora