Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-24, 08:03   #4578
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
Dziewczyny,wpadlam tylko na chwile. Prosze doradzcie. Chcialam jutro isc do Rosmana albo Natury(?) wybrac jakis ten podklad bo juz nie moge siebie zniesc w takim wygladzie,chociaz poniekad dobrze sie czuje. Znalazlam ibformacje na temat kremu tonujacego z Ziai lub Lirene podklad rozsqietlajacy. Co o tym sadzicie?
proponowałam Ci ten a Pharmaceris nawilżający

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Ja osobiście mam uraz do podkładów Ziai, głosowałabym za Lirene(słyszałam wiele dobrych opinii) ale to nie mój typ. Najbardziej byłam zadowolona z podkładu pharmaceris i bourjois a z tego co czytałam i zapamiętałam to też masz suchą cerę

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------


2,5 h? : o no nie powiem, jestem sama bardzo ciekawa efektu końcowego
Dokładnie.


@,5 godziny, bo zmywałam 7 razy.... iik

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Dla kochanej Mgiełki - mgławica kosmiczna

Proszę, bądź wyrozumiała Mgiełko, to moje pierwsze galaxy i jeszcze nie do końca wiedziałam co do czego i ostatecznie przepstrzyłam. Jeśli Ci się nie spodobają to zrobię dla Ciebie drugie - ładniejsze

Uwielbiam takie mani

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Mgiełciu dostałaś takie piękne prace, że to wstyd to moje wstawiać, że tak proste

powiem tylko, że natychasz mnie do layeringu (nawet pomimo braku bąbelków) i efekt tego natychu dla Ciebie (do zakupów też natychasz i zaś portfel płacze )

dżindżerkowy sensik
glitterowy esensik
Bardzo ładne połączenie.

No i moje.... Trochę gotyckie, delikatne, stare koronki, i zmysłowa wampirzyca Victorii Francess .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 001.jpg (56,4 KB, 1899 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 002.jpg (43,6 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 003.jpg (44,6 KB, 38 załadowań)
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora