Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-28, 19:46   #1391
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Bardzo proszę. Oto przepis: Dokładnie mieszamy 1/2 szklanki ciepłego mleka, żółtko, małą łyżeczkę oliwy z oliwek, pół kostki drożdży, kropelkę olejku rozmarynowego lub lawendowego. Nakładamy papkę na umyte wilgotne włosy, a przede wszystkim na skórę głowy. Następnie należy zawinąć włosy w folię i ciepły ręcznik. Pozostawiamy na około 30min.

Ważne jest, żeby spłukać włosy letnią, nie gorącą wodą. Początkowo stosowałam maskę dwa, nawet trzy razy w tygodniu. Później raz w tygodniu. Teraz zaniedbałam moją walkę z wypadaniem Przyznaję jest niewygodna w użyciu. Czasami nakładałam ją tylko na skórę głowy. Ale w połączeniu z kuracją JMO zdziałała cuda. Jak już pisałam moje hormony są bezlitosne dla włosów i skóry. Bardzo bałam się o włosy. Był moment, że wypadało ich przerażająco dużo, pojawiły się całkiem spore zakola. Teraz, pomimo nadal kiepskich wyników, włosy przestały wypadać i zaczęło się dużo nowych pojawiać. Muszę znów wrócić do maski
dziękuję za przepis
myślę wciąż nad kuracją JMO, ale cena mnie powstrzymuje
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora