Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-18, 13:46   #2371
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43770209]Ale masz testowania
Pewnie że chcę - ten Super Fruits sobie odpuściłam po tym, jak jakiś facet wystawił mu recenzję - napisał wręcz, że go nienawidzi i że to strata pieniędzy ; on używa produktów 100% Pure od dawna i je sobie chwali, ale tego akurat nie poleca, ponieważ jest bardzo trudny w aplikacji (twardy jak wosk) i musiał go mieszać z czymś innym, żeby w ogóle móc go nałożyć pod oczy, a i tak nic kompletnie nie robił, i w dodatku ta pojemność- 0,35 oz., tj. chyba 10 ml za 26$; dał mu dwie gwiazdki- za zapach i śliczny, mały słoiczek (z akcentem na mały )- po takiej recenzji odechciało mi się
Mogłabym się zrewanżować ostatnią próbką maseczki czekoladowej - niedługo pewnie ukręcę sama podobną, więc też Ci wyślę na przetestowanie; jak będziesz coś jeszcze chciała, to pisz, bo będę miała trochę nowości z Maurelli
Natomiast co do podkładu, to może teraz będą jakieś promocje przed świętami- ja nigdy nie zamawiałam ze strony Lauressa, ale gdyby ktoś, albo Ty brał coś dla siebie, to ja chętnie dołączę, bo radiant neutral ethreal (ale czy oni nie zmienili ostatnio formuł ) to mój graal i mam go jeszcze trochę, bo wydajny jest strasznie, ale nie przepuszczę takiej okazji, bo muszę mieć żelazny zapasik w tym temacie, a na all ostatnio posucha [/QUOTE]
jeśli chodzi o 100%pure to ja tez mam produkty, które uważam za nieudane
- tusz do rzęs - początkowo spoko, nawet coś robił z rzęsami i się nie rozmazywał, później przysechł zupełnie - nic nie wydłużał i okropnie się osypywał
- punktowy krem na pryszcze - samym pryszczom nie robił nic, nałożony na całą twarz mocno ją ściągał i w ogóle nic nie nawilżał
- bronzer - swój kupiłam w momencie gdy były one wycofywane i prawdopodobnie dostałam stary bo nie da się go używać - ładnie rozetrzeć na twarzy (za to ich róże uważam za udane z tym, że kolory mają dość jasne a ja lubię bardziej zdecydowane)

będę pamiętać o Tobie w sprawie lauressa ... podaj adresa na pw

przyszły
Anula jestem Ci bardzo, bardzo, bardzo wdzięczna za organizację tego zamówienia za dodatki też
najciekawsze w zamówionych odżywkach jest to, że obawiałam się zawartych w nich protein a wg opakowań żadna z nich ich nie posiada
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dr organic.jpg (141,3 KB, 40 załadowań)

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2013-11-18 o 13:55
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora