Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-22, 16:03   #93
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
A ja jestem Beauty Blenderem zachwycona...ale tym z Mintishop. Zaczaiłam się na ten z Sephory dowiedziawszy się , że kosztuje sporo mniej niż w innych "miejcach" w necie . ( 69 zł ,albo i mniej po zniżce 20%- kontra 85 zł).Ale gdy poszłam do Sephory ku mojemu zdziwieniu zobczyłam , że rozmiar sephorowskiego BB jest dużo mnejszy niż ten który mam z Mintishop. Myślałam wręcz, że sprzedają miniaturkę. Pani konsultantka wytłumaczyła mi, że on dochodzi do normalnych rozmiarów po nasączeniu wodą, a następnie po wyschnięciu kurczy się
No i teraz zastanawiam się, czy w takim razie ma on te same właściwości co Beauty Blender, który nie zmienia rozmiarów... Może ktoś ma porównanie
Ja tez jest zadowolona z BB. Myśle, ze trzeba go dobrze obczaić, poużywać, rozkminić jednym słowem
Bo dobrze pamiętam, ze jak peirwszy raz dostałam BB kilka lat temu, jak zaczynałam przygode z makijażem, to tez nie rozumiałam jego fenomenu i szybko puściłam w świat dalej jajko. A teraz po drugim podejsciu po latach jest love

A co do wielkosci - nie rozumiem za bardzo - przeciez mokre jajo jest większe, suche mniejsze - i to kazde BB
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-04-22 o 16:05
Corii jest offline Zgłoś do moderatora