Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-27, 21:00   #70
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Potrzebna pomoc. Kto pomoze się zmienić?

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość
pokaz, ja chetnie zobacze jak wyglada ideal ja z kolei mam kolezanki modelki, cheerleaderki i wlasnie o nie sie zabijaja faceci, ale nie sa wszytskie blondynkami. I jak sie przebywa w takim otoczeniu to czlowiek chce sie niestety dopasowac do standardow i to jest jak walka z wiatrakami
Moze niech inni dopasuja sie do Ciebie Wcale nie musisz sie dostosowywac do innych, musisz byc soba po prostu i nie trzeba radykalnych zmian

Co do aparatow. Ja od dziecka mialam skierowania do dentysty na aparaty, dostalam jakis smoczek na noc jak bylam mlodsza ale to nic nie dalo. Zawsze CHCIAŁAM mieć taki "na stałe". Nosisz go 3 lata okolo (zalezy jak z uzebieniem) a potem mas zpiekne zeby, ale to kosztuje tyle ze moge pmarzyc :O
Kolezanka miala aparat 3,5 roku, razem z wizytami zaplacila okolo 7 tysiecy. Nawet (co dla mnie bylo totalnym beznadziejstwem), miała co miesiac, dwa wymieniane gumki na zebach, ze jak sie usmiechnela to raz rozowe zeby raz zolte, zielone.. Potem po 3 latach miala taki smieszny aparat nazebny ktorego nie bylo widac (moze dlatego taka cena). No ale usmiech teraz ma.. zniewalajacy
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując