Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki KALLOS
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-20, 17:09   #1205
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez hooliganka184 Pokaż wiadomość
Używam Kallosa Latte po olejowaniu od ponad miesiąca i muszę przyznać, że rewelacja. Bardzo fajne są po tej odżywce włoski. Nakładam zawsze na około 10-20 minut. Włosy są zdyscyplinowane, głównie cieszę się z efektu prostowania włosów jaki obserwuję po użyciu tej odżywki. Dzięki niej zaprzestałam używania prostownicy. Podoba mi się też zapach. Mam opakowanie litrowe, za które zapłaciłam 22zł. Taka cena, za taką objętość i jakość to "skandal". Powinna kosztować znacznie więcej. To moja pierwsza odżywka tej firmy, ale nie omieszkam wypróbować w przyszłości innych.

Jest tylko jedna, jedyna rzecz, która doprowadza mnie do szału, jest to opakowanie a konkretnie zakrętka. Nie wiem czy tylko mi się trafił felerny egzemplarz, ale zakrętka zdaje się nie pasować do reszty. Nie można łapać za zakrętkę, raz tak nieszcześliwie chwyciłam i mi wypadła cała butla z rąk i wylało sie trochę zawartości na posadzkę w łazience. Ale byłam zła.
a własnie czy ta twoja duża odzywka kallos ltte zaiwera silikony?

bo ja byłam pewna ze to odzywki bez silikonów, a w mojej w mniejsyzm opakowaniu sa :/
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując