Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-18, 17:07   #2705
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Super, dziękuję A błoto już kiedyś mialam tyle, ze z Jericho, bylam zadowolona, ale ono bylo z dodatkami i glikolem propylenowym. Ponoć to jest w 100% czyste, wiec się skusilam.
Brzmi zachęcająco Ja jakiś czas temu prosiłam kogoś żeby mi kupił błotko, nigdzie składu nie było no i okazało się, że też upiększone "dodatkami" A takie naturalne miało być.

Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość
A maseczkie może i ja sobie dziś zrobię..waham się między rhassoul a maseczką z neem i kurkumy. Albo może pomieszam wszystko razem...
A co to za maseczka z neem i kurkumy?

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Znalazłam śliczne mieszkanie. Co prawda blok obok gdzie teraz mieszkam, ale jak nie będę siedziała w oknie z lornetką to wszystko będzie w porządku. Łatwiej mi się będzie przeprowadzić. Okolica jest mi znana. Ludzie sympatyczni. Od razu samopoczucie się odrobinkę prawiło - jeden stresogenny czynnik wyeliminowany. Teraz tylko praca, sesja, odkładanie pieniędzy na samochód, a może w między czasie ktoś znowu zawróci mi w głowie...
Ciesze się bardzo! Masz rację będzie dużo łatwiej z przeprowadzką i okolice będziesz znała Wszystko się układa! Z sesją i pracę też pójdzie super! Zobaczysz A samochodzik to będziesz miała i to duuużo ładniejszy

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Co do masek algowych, to po pierwsze tylko Bielenda, bo są naturalne, duży wybór i naprawde skuteczne, choć należy uważać na podróbki na allegro.
Trzeba trochę wprawy i szybkiego dzialania w szykowaniu, nakladaniu i zdejmowaniu maski, maskę trzeba wyczuć, ale to nie jest trudne, bo po 2 uzyciach już wiadomo o co chodzi.
Efekt:
w zależnosci od rodzaju maski zawsze taki jak obiecuje producent, niektóre maski dają efekt spektakularny i nie na jeden dzień, a na dłuższy czas. Pomimo ścislych instrukcji użycia można czasem poeksperymentować.
Ogólnie wszystkie te maski dają efekt wyciszenia skóry, zamykają pory, goją, a te odmladzające dodatkowo napinają i wygladzają zmarszczki, przy umiejętnym użyciu po jednym zabiegu można się odmlodzić nawet o 10 lat Zdażylo mi się to 2 razy niektóre z masek tez od razu nawilżają. Bardzo ważne jednak jest to, żeby pod taką maske nalożyć jakieś serum lub coś w rodzaju olejku, np koncentrat amb itp, ale w nie duzej ilości, a twarzy nie myć przez ok 12 godzin po zdjęciu.
Łaał Ale zakupy, cudo! Tak się zastanawiam czy jutro jak tu zaglądnę to też będą nowe fotki? Bo się przyzwyczaje
Korah, a mogłabyś mi powiedzieć czemu trzeba pod maskę nałożyć serum a potem nie myć jej przez 12 godzin? Bo nigdy o tym nie słyszałam A dostałam kiedyś próbkową oliwkową maseczkę algową z bielendy od kosmetyczki w prezencie i jakoś jej do tej pory nie zrobiłam Trzeba będzie w końcu spróbować jak są takie fajne
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora