Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjasniony odrost, ciemna reszta.. Co robic?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-05, 19:50   #1
Camilia022
Przyczajenie
 
Avatar Camilia022
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 13

Rozjasniony odrost, ciemna reszta.. Co robic?


Witam, przeszukalam forum, ale nie znalazlam odpowiedzi na swoje pytanie..
A wiec.. Od dluzszego czasu farbuje wlosy na sredni, taki troszke orzechowy braz. Wstrzymalam sie z farbowaniem na jakies 4 miesiace, wyhodowalam naturalny odrost, ktory fajnie sie komponowal z reszta.. Ale cos mnie podkusilo i postanowilam wyczarowac na glowie jednolity karmelek.. Uzylam farby karmelowa czekolada wellatonu.. Efekt niestety byl tragiczny.. Moglam sie tego spodziewac, naturalki maja wieksza tendencje do rozjasniania.. Szkoda, ze dopiero po zrobieniu glupstwa czlowiekowi sie wlacza ostrzegawcza lampka:P Tak wiec odrosty farba rozjasnila mi do jasnego blondu z rudawa poswiata, a reszta wygladala dokladnie tak, jak przed farbowaniem.. Nastepnego dnia po farbowaniu wellatonem siegnelam po natural&easy kaszmirowy jasny braz. Farba przykryla odrosty do jasnego karmelku, niestety szybko sie spiera.. Wiecie moze co moglabym polozyc i w jakiej kolejnosci, zeby uzyskac jednolity kolor czekoladowego brazu? Zdaje sobie sprawe, ze odrost szybko sie bedzie zmywac, ale chcialabym sprobowac.. Czy ktos byl w podobnej sytuacji? Czy udalo mu sie z niej wyjsc? Czekam na odpowiedzi. Jezeli taki temat juz byl, ale mi umknal, przepraszam i prosze o podanie do niego linku.. Pozdrawiam
Camilia022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując