Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze fryzury do szkoły- metamorfoza.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-10, 12:46   #8
malenka146
Zadomowienie
 
Avatar malenka146
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 578
GG do malenka146
Dot.: Najlepsze fryzury do szkoły- metamorfoza.

Cytat:
Napisane przez akalyna Pokaż wiadomość
Witam
Mam fryzurke z gazety na troszkę dłuższe włoski. Osobiście próbowałam na moich pipciach ale nie wyszła
Coś na słodko:
Wygładź włosy balsamem, zbierz je tuż nad karkiem i zwiąż luźny koński ogon. Podziel go na dwa pasma. Jedno okręć wokół kucyka zgodnie z ruchem zegara. Drugie zwiń w przeciwną stronę i także umocuj wsuwkami. Jeśli jakiś kosmyk wymknął się spod kontroli nie przejmuj się- w tym cały urok
Prosta, a fajna Właśnie ją sobie zrobiłam, mam długie włosy, czasu dużo nie zajmuje- pół minuty, więc super Bo przy moim porannym pośpiechu...

Cytat:
Napisane przez spranka Pokaż wiadomość
Znam łatwiejszy sposób na zrobienie fryzurki od alalyny: robimy kucyk gumkę odsuwamy tak by znajdywala się w odległości ok 5 cm od głowy następnie włosy między skórą głowy a gumką dzielimy na 2 i przekładamy górą te luźne włosy z kucyka. Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam
Ta fryzura, o której mówisz, rożni się od przedstawionej kilka postów wyżej. W Twojej włosy z kucyka wiszą, a Akalyna napisała o całkowicie upiętych włosach Wracając do tym kucyku, co napisałaś- ja taką fryzurkę często robię Ze względu na to, że jestem kompletnym beztalenciem w sprawie uczesań..
__________________

malenka146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując