Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak macie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-23, 17:41   #9
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez gosiaczek1234 Pokaż wiadomość
w ostatni dzień wypił mót TZ dwa piwka (dodam, że on rzadko pije)praktycznie na pusty żołądek, po czym się żle czuł. Ja pojechałam z rodzicami na wycieczkę. po naszym powrocie leżał na tarasie. Potem przyszedł do pokoju narzekając jak się zle czuje, jak mu nie dobrze, i napluł na podłogę. Byłam w szoku, nie wiedzialam gdzie się schować ze wstydu przed rodzicami. Moje mamie się to nie spodobało, ale powiedziała zapytała się tylko jego co robi, a on jej na to "wolność tomku w swoim domku".
Jestem z nim już 8 osiem lat. Wiadomo były i złe momenty jak i te dobre. Ale takie zachowanie przy moich rodzicach było po raz pierwszy.
(...)
Facet z opisu nie jest burakiem. On jest ogrem, takim z "Gumisiów". Nie wierzę, że chamstwo wyszło z niego dopiero teraz. Pewnie to ukrywałaś przed wszystkimi, łącznie z rodzicami. Zwiewałabym gdzie pieprz rośnie przed kimś takim. Nie ma szacunku ani do Ciebie, ani do Twoich bliskich. Pomyśl, czego nauczy Wasze ewentualne dzieci. Chcesz aby Ci kiedyś syn napluł na buty, bo przecież tatuś tak robi? Strach się bać.

Dwa piwa niczego nie tłumaczą. Chyba, że jest alkoholikiem i to był efekt patologicznego upojenia alkoholem. Jak się jednak nie może lub nie potrafi, to się nie pije.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2012-08-23 o 17:42
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując