Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-25, 18:43   #4048
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
kupiliśmy mazde 6 - ale nie nówka sztuka - choć już w nowej kaście i jest śśśśśślllllllliiiiiiiiicc cccczzzzznnnnnnnaaaaaaaa: love:
A to naprawdę faaaajne autko! A kolor jaki? Bo może powinnaś sobie do niego nowe cienie dobrać? Albo róż chociaż...

Cytat:
puder bierz - powinnaś być zadowolona
a mąż i tak fajny - mój w ogole by mnie spuścił jakbym mu powiedziała że ma mi jakieś kosmetyki kupić... kiedyś jak mu podpowiedziałam co chciałabym z S to mi talon kupił bo sie bał że nie to weźmie
Może taki fajny dlatego, że jeszcze nie mąż Tak żeśmy się przyzwyczaili do życia na kocią łapę, że nie chce nam się zabrać za organizację ślubu

Ale fakt, podeszłam do tego metodycznie, dostał rozpiskę, nawet mu kolaż zdjęć przygotowałam, żeby wiedział czego szukać i nie mógł powiedzieć, że nie był pewien czy to TO. A taki talon to w sumie nie jest zły pomysł, zwłaszcza jeśli na wyższą wartość niż pierwotnie planowałaś No i w końcu mogłaś się rozmyślić do czasu wręczenia prezentu, więc całkiem dobrze pokombinował.
Sala jest offline Zgłoś do moderatora