Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-25, 16:09   #3039
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ale to tez zalezy od kwasow. Niby serum migdalowe to kwas aha 10 % , mogloby sie wydawac ze to nie wiadomo jakie stezenie i nie wiadomo jakie szkody potencjalnie moze wyrzadzic naszej cerze, ale ja po nim jedynie przy pierwszym opakowaniu , pierwsze uzycie mialam podraznienie. Pozniej mialam dosc dluga przerwe w jego nieuzywaniu wrocilam i nawet jak stosowalam migdala co drugi dzien to nic sie nie dzialo zero podraznien, rowniez zero luszczenia, mimo ze mam wrazliwa cere.

Juz bardziej podraznil mnie tonik z kwasem PHA, nie dosc ze mialam
"uderzenie goraca" to jeszcze strasznie mnie podraznial, a niby to nalagodniejszy kwas ze znanych kwasow.
Ja mam takie qrażenie, że żeby złuszczało to musi mieć co, przynajmniej u mnie - jeśłi mam pogrubiony naskórek to potrafi schodzić nawet takimi sporymi kawałkami. A kiedy naskórek się unormalizuje to przestaje schodzić, nawet jeśli smaruję kwachami.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując