Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inglot cz. III
Wątek: Inglot cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-09, 09:57   #1399
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Kochana. Co prawda na zabawie weselej go ńie sprawdzałam ale za to na imprezie firmowej u TŻ owszem ,czasowo na jedno wychodzi.
Mam skórę normalną ale utrwalałam dość lekki podkład bo był to Parure Gold od Guerlain czyli raczej rozświetlający. Tańczyliśmy, była odrobina alkoholu, wygłupy. Naprawdę fajnie się sprawdził. Co prawda nos miałam goły ( sądzę że makijaż zostal na marynarce ) ale cała reszta wyglądała ok. Myśle że jeśli użyjesz trwalczego podkładu ( nie wiem jaką masz cerę) to powinno być idealnie.
O kusisz bardzo, bo akurat poszukuję świetnego fixera. Czy masz porównanie do fixerów innych marek?
Cytat:
Napisane przez wiki100 Pokaż wiadomość
Nie, ale w jakiejś gazecie teraz jest -20% na ich produkty wyłączajac akcesoria (ale palety zawsze mi się lapaly na zniżkę)
Pamiętasz może w jakiej?
Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Niestety lakiery podrożały, od 1 września była właśnie ta podwyższa, oddychające tak samo - teraz 35 zł. Wszelkie odżywki, topy, wysuszacze też podrożały o około 2 zł.
Strasznie drogo wychodzą te lakiery...

Dla mnie jakość lakierów Inglota nie jest powalająca, mam 3 buteleczki i używam ich raczej z doskoku, no ale może to wina kolorów czy czego. Jakość dla mnie taka jak w tanich lakierach typu Golden Rose. W kategorii lakierów zdecydowanie wolę Essie, to mój faworyt - zarówno ze względu wyboru kolorów jak i trwałości. Uwielbiam je, często poluję na promocję lub kupuję w różnych sklepach internetowych gdzie kosztują mniej niż 20zł.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując