Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inglot cz. III
Wątek: Inglot cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-09, 10:44   #1403
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
O rany, to sporo.

Ja wiem że warto inwestować w rodzime firmy,ale przyznam się że będę to robić chętniej jak obsługa również będzie na adekwatnym poziomie i czym będzie kusić w postaci zniżek lub gratisów.

Wiem,że salonów jest wiele,że może nie trafiłam na kogoś fajnego i znającego się na rzeczy (mówię o wysepce w Gliwicach Forum, salonie w Silesii i Galerii Katowickiej) .
Ja zazwyczaj wiem poco przychodzę, wiec mam łatwiej , ale czasem fajnie pogadać o kosmetykach a nie słyszać jak mantrę "inne klientki to sobie bardzo chwalą" kiedy na cokolwiek spojrzysz albo dotkniesz.

Inglota nie porzucę, ale zdradzam go z MACkiem i jeżeli o obsługę to MAC wygrywa, no i akcja back2mac bardzo mi się podoba.

Noodle, szkoda że już tam nie pracujesz i straciłysmy naczelną inglotową wtykę

Moźe to dlatego że w Inglotach pracują gł.młode dziewczyny studentki,uczennice.

We Wrocławiu najfajńiejsze Panie były na wyspie w Pasażu. Uwielbiam Panie z Zielonogórskiego Inglota. Tj jeszcze pól roku temu pracowały świetne dziewczyny . Tam obsługa zawsze była fajna.

Tego czego nie rozumiem to braku programu lojalnościowego ws do stałych klientek
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-09-09 o 10:47
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując