Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - egzamin praktyczny z kosmetologii
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-16, 21:58   #941
olala1102
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 37
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez aguskaSDK Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o moją wersje arkusza to ja mam ją przed sobą i jest wyraźnie napisane OPRACUJ PROJEKT REALIZACJI PRAC Z WYKONANIEM ZABIEGU OCZYSZCZAJĄCO-NORMALIZUJĄCEGO PRACE GRUCZOŁÓW ŁOJOWYCH
Otóż to! wiec dlatego najlepsza maską była maska łagodząco(bo po oczyszczaniu) i ściągająca pory (co w cerze tłustej ma szczególne znaczenie). I jakąs bzdurą jest to, że jak ma się różne preparaty do demakijażu to trzeba użyć wszystkich! Idąc tym tropem myslenia to trzeba było też zastosować wszystkie trzy peelingi, trzy maski i wszystkie urządzenia, tak? To chyba oczywiste że ma się podane różne zestawy kosmetyków o podobnym działaniu tak żeby sprawdzający mogli zorientować się czy zdajaca JAKO TAKO chociaż ma pojęcie co robi i z czym ma do czynienia, hmmm? Logika, logika i jeszcze raz logika

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez misiagas Pokaż wiadomość
A to moja kolejność:
demakijaż
tonizacja
oglądanie skóry i diagnoza
wykluczenie przeciwskazań
peeling scrub
masaż na kremie
maska rozpulchniająca+wapozon
tonizacja
oczyszczanie
żel antybakteryjny
darsonval
maska ściągająca+sollux
tonizacja
serum normalizujące
maska odżywcza
krem pod oczy
krem matujący
ok mi się wydaje, z tym że ja generalnie nie jestem zwolenniczką nakładania tylu masek, tym bardziej że w zabiegu jest jeszcze serum normalizujące... ale kto wie, może tak tez bedzie ok.
olala1102 jest offline Zgłoś do moderatora