Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-30, 10:01   #2860
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
to musisz i ksztalt miec ladny skoro moga sztuczne udawac:P
relacje zdasz po zakupach :P
Jak się spotkamy to Wam pokażę No i chyba laska przesadziła bo tak idelne nie są.No o niczym ta nie marze jak przymierzyć ten chantelle

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość

Selene pokaż piersi
Znów się każa obnażać

[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
wiec
masquerade tez wpisz w wyszukiwarke ebay
Nie wybaczę Ci tego...siadłam dziisaj wreszcie i zaczęłam sprawdzać resztę tajemniczych nazw staników...Już wiem że masqerade będzie moim faworytem...no szczęka mi opadła. jak ja uwielbiam takie kroje, są po prostu przepiękne Cieszę się że już coś przymierze normalnego, i moje dwa ulubione 75 sa naprawde nie wyjsciowe, posprawdzałam dziisaj reszte..5 staników 80 , i aż cztery 85.Nie dziwię się że ich nawet nosić nie chciałam .Zwykłe tanie i średnie sklepy nawet nie mają do mojego biustu 75, więc kupowałam 80, 85.A wszystko dzięki Wam
Normalnie mnie TZ nie pozna za miesiąc...a znacie jakieś marki jeansow wyszczuplających w obwodzie ??

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
a co do Twoich obwodów - wspaniała migracja, modlę się o taką
migracja

A co do maseczek polecam gorąco Kadusa...kupiłam u swojej fryzjerki.Szampony tez mają cudowne . Ja mam Kadus , skład mam ale nie rozumiem. Jak cos mogę podać
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora